Nokta Novinky – The Legend

/ / Detektory, Novinky, Technológie
Nokta Novinky

Nokta Novinky

Pred pár dňami sme vám priniesli súhrn v článku Nokta Novinky, ktoré ohlasila firma Nokta Detectors (článok si môžete prečítať TU). Jedna z hlavných noviniek je predstavenie novej generácie detektora Simplex+. Tieto nové tri mašinky spája hlavne vynovená lakťová opierka pre ešte väčší komfort a stredná tyč vyrobená z karbónových vlákien.

Obe tieto vylepšenia sa firma rozhodla aplikovať aj na ich detektor The Legend. Od 1.4. 2023 si tak môžete zakúpiť The Legend, ktorý bude mať novú strednú tyč z karbónových vlákien a vylepšenú lakťovú opierku. Zároveň budú odteraz nové Legendy predávané so základnou cievkou LG30, namiesto pôvodnej LG28.

Detektor kovov NOKTA The LEGEND LG30 SMF multifrekvenčný

649,00 €  599,00 €

Kúpiť v eShope

 

Detektor kovov NOKTA The LEGEND WHP LG30 multifrekvenčný

799,00 €  699,00 €

Kúpiť v eShope

 

Detektor kovov NOKTA The LEGEND Pro Pack LG30 multifrekvenčný

949,00 €  799,00 €

Kúpiť v eShope

 

 

Nokta však vždy myslí hlavne na svojich zákazníkov a preto pre tých, ktorí už svoj Legend majú, ponúkajú balíček týchto noviniek za špeciálnu PROMO cenu. 

Môžete si tak objednať balíček, ktorý pozostáva iba z novej strednej tyče a lakťovej opierky alebo ďalší, ktorý navyše obsahuje aj cievku LG30.

V našom článku o novinkách sme vás zároveň upozornili na koniec kapmane vďačnosti. Tá skončila 31.3. 2023 a cena všetkých detektorov The Legend sa posunula opäť vyššie. 

No zákazníkov isto poteší, že cena sa nevrátila na pôvodnú cenu aj napriek vylepšeniam, ktoré firma Nokta zaviedla. Aj s novou cievkou, novou strednou tyčou z karbónových vlákien a vylepšenou lakťovou opierkou si stále môžete The Legend zakúpiť bezkonkurenčnú cenu!

Ak však niekomu viac vyhovuje starší Legend, viete si ho u nás objednať za zvýhodnené ceny z kampane až do vypredania zásob!

 

Detektor kovov NOKTA The LEGEND LG28 SMF multifrekvenčný

649,00 €  499,00 €

Kúpiť v eShope

 

Detektor kovov NOKTA The LEGEND WHP LG28 multifrekvenčný

799,00 €  599,00 €

Kúpiť v eShope

 

Detektor kovov NOKTA The LEGEND Pro Pack LG28 multifrekvenčný

949,00 €  699,00 €

Kúpiť v eShope

Zdroj: www.noktadetectors.com

Článok môžete zdielať, načitať cez QR kód, poslať mailom, cez SMS alebo vytlačiť:

QR Code

HORE