NOKTA Novinky 25.3.2023

/ / Detektory, Novinky
Nokta Novinky

Za posledné mesiace sa udiaľo vo svete detektorov toho veľa. Nokta ohlásila výrobu nových detektorov, nové aktualizácie či akcie a tu vám prinášame prehľad toho, čo sa udialo, udeje alebo akú akciu si nenechajte ujsť!

 

Kampaň vďaky končí!

Od 1. Novembra 2022 začala veľká kampaň vďaky, kde spoločnosť Nokta chcela vyjadriť hlavne vďačnosť svojim zákazníkom a ukázať im, že výkon a kvalita sa nerovná cene. Preto ste si mohli zakúpiť ich nový simultánny multifrekvenčný detektor kovov The Legend za najnižšie ceny. Kampaň mala trvať iba mesiac, no bola prdĺžená do konca mesiaca marec 2023. To znamená, že 31.3 2023 táto akcia končí a preto, ak ešte nemáte The Legend naváhajte!

Viac sa o kampani dočítate TU.

 

Akcia pri kúpe Simplex+ Pro WHP

Od 1. Marca 2023 začala akcia, kde pri kúpe detektoru Simpĺex+ Pro WHP dostanete balíček príslušenstva úplne zadarmo! Akcia nie je síce časovo obmedzená. platí však do vypredania zásob. Preto neváhajte, rýchlejší vyhráva!

 

Kúpiť v eShope

 

 

1st SWING – Najdostupnejší vodotesný detektor kovov na svete!

Nokta predstavila svoj najnovší detektor kovov – 1st SWING. Je vhodný hlavne pre tých, ktorí s hľadaním začínajú. Spája kvalitné prevedenie a materiály s ľahkým ovládaním. Nájde, rozlišuje a presne určuje… tak ako profesionálny detektor! No za neodolateľnú cenu.

Viac sa dočítate v našom článku TU.

Kúpite len u nás!

Kúpiť v eShope

 

Nové eliptické cievky pre The LEGEND!

Dlho avizované eliptické cievky pre The LEGEND sa dostali na trh začiatkom tohto roku (2023). Viac sa o nich dočítate TU.

Nové cievky pre The LEGEND - LG24Nové cievky pre The LEGEND - LG30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová generácia detektora Simplex!

Pred pár dňami nám pomocou live videa z veľtrhu IWA oznámila Nokta, že pracuje na výrobe novej generácie detektorov Simplex, kedy sa zákazníci môžu tešiť na nie jeden ale 3 nové detektory, odlíšené funkciami a vlastńosťami, ako aj váhou či výškou.

Nová generácia Simplex+ naživo z IWA

Najdôležitejšia zmena, ktorá bude citeľná na všetkých Simplexoch novej generácie je zmena stredovej tyče, ovládacieho boxu a opierky ruky.

Stredové tyče budú vyrobené z karbónových vlákien. Ovládací box je tenší ako pri pôvodnom Simplex+ a lakťová opierka bola prerobená tak, aby mala štíhlejší, atraktívnejší vzhľad s menšou hmotnosťou. Všetky tieto zmeny sa odrazili hlavne na váhe detektora. Najvyšší a zároveň najväčší detektor z novej generácie tak bude vážiť iba 1,18kg, čo je rozdiel takmer 250g oproti pôvodnému Simplex+.

Viac sa dočítate v našom článku TU.

Pre viac noviniek sledujte naše stránky a Facebook.

Článok môžete zdielať, načitať cez QR kód, poslať mailom, cez SMS alebo vytlačiť:

QR Code

HORE