Nová generácia Simplex+ prichádza!

/ / Detektory, Novinky
Nová generácia detektora SImplex+
Nová generácia detektora SImplex+
Nokta Detectors je firma známa najmä tým, že reaguje na želania svojich zákazníkov. Dokonca uverejňuje testovacie verzie nových aktualizácii softvéru a sprístupňujú ich všetkým. Až potom, čo zozbierajú všetku spätnú väzbu a návrhy na zlepšenie uverejnia upravenú verziu aktualizácie. Už dlhšie dostávali podnety od zákazníkov, či bude nejaká aktualizácia na Simplex+.

Na poslednom videu, kde sa nám prihovorila Dilek Gonulay naživo z veľtrhu IWA nám Nokta oznámila novinku ohľadom ich detektora Simplex+. Zákazníci sa môžu tešiť na nie jeden ale až tri nové mašinky – Nová generácia Simplex. Celá rada je momentálne vo výrobe a nie je upresnený ani dátum vypustenia na trh, či konečná cena jednotlivých detektorov. Hneď ako sa dozvieme nové informácie vás budeme informovať. No pár vecí už vieme.

Najdôležitejšia zmena, ktorá bude citeľná na všetkých Simplexoch novej generácie je zmena stredovej tyče, ovládacieho boxu a opierky ruky.

Stredové tyče budú vyrobené z karbónových vlákien. Ovládací box je tenší ako pri pôvodnom Simplex+ a lakťová opierka bola prerobená tak, aby mala štíhlejší, atraktívnejší vzhľad s menšou hmotnosťou. Všetky tieto zmeny sa odrazili hlavne na váhe detektora. Najvyšší a zároveň najväčší detektor z novej generácie tak bude vážiť iba 1,18kg, čo je rozdiel takmer 250g oproti pôvodnému Simplex+.

Simplexy novej generácie budú teda 3 a budú sa líšiť vybavením a vlastnosťami ako aj veľkosťou.

Nová generácia Simplex+ naživo z IWA

Simplex Lite

Najzákladnejší detektor s úplne základnými režimami a funkciami, nižší (vhodný aj pre najmenších hladačov). Nemá v sebe však zabudovanú ani wireless funkciu alebo Bluetooth na pripojenie slúchadiel.

Simplex BT (Bluetooth)

Toto bude stredná verzia, najviac podobná dnešnému Simplex+.Nová karbónová tyč, ovládací box a opierka sú samozrejmosťou. Rozdiel je aj v tom, že bude mať zabudovanú funkciu Bluetooth (čo vyplýva už z jeho názvu) a budú sa s ním dať spárovať Bluetooth slúchadlá.

Simplex Ultra

Najvyššia rada novej generácie. Bude najvyšší (s najdlhšou strednou tyčou) a bude obsahovať navyše rôzne funkcie a režimy, ktoré klasický Simplex+ nemá. 

Všetky 3 nové detektory majú zmenenú pracovnú frekvenciu 15 kHz (z pôvodných 12kHz) a budú vybavené eliptickou cievkou.

Ak však chcete klasický Simplex+ už teraz, nevádajte. Práve totiž prebieha akcia, kde pri kúpe Simplex+ WHP dostanete s balíkom príslušenstva úplne zadarmo! Akcia trvá do vypredania zásob.

SIMPLEX+ WHP PRO

Kúpiť v eShope

Zdroj: www.noktadetectors.com

Článok môžete zdielať, načitať cez QR kód, poslať mailom, cez SMS alebo vytlačiť:

QR Code

HORE