Požičovňa detektorov kovov

Stratili ste mobil, kľúče alebo vzácny šperk? Potom ste tu správne. V našej požičovni si môžete prenajať detektor kovov, bez ktorého často nie je možné stratené veci vyhľadať. Predmet môže byť zapadnutý v diere, pod lístím, vo vysokej tráve, pod snehom, v blate alebo zaoraný na poli či dokonca pod vodou. Na všetko máme riešenie. Niekto môže nájsť Vaše stratené cennosti skôr ako Vy a preto nás neváhajte kontaktovať. Poradíme Vám. Detektory kovov predávame a požičiavame viac ako 30 rokov!

Prenájom detektora SIMPLEX PLUS

Vodotesný detektor je vhodný pre vyhľadanie stratených kľúčov, šperkov a cenných vecí. S detektorom je možné vyhľadať aj hlbšie uložené predmety v pôde. Pre jeho jednoduché ovládanie je správnou voľbou ak potrebujete rýchlo vyhľadať stratené predmety bez zdĺhavého študovania návodov.

Požičovné 25€ na 24 hodín (vratná záloha 200,- EUR)

Overenie dostupnosti a objednávky:

Prevzatie detektora v Žiline

Prevzatie detektora v Bratislave

Detektor je nutné prevziať osobne v Žiline alebo Bratislave. Detektory na prenájom sa nezasielajú na adresu prenajímateľa.

Pri oraní som si zaoral mobil a zistil som to až po skončení práce. Bez detektora kovov by som ho nenašiel...

Ján K. Žilina

Pri prechádzke so psom mi spadla z ruky obrúčka. V snehu je malá šanca nájisť ju bez detektora aj keď poznáte približné miesto kde vám spadla. Ďakujem za ochotu a možnosť požičať si detektor cez víkend.

Katarína B. Považská Bystrica

Priateľka stratila vzácny prsteň po babičke. Hľadali sme ho celé dni bez úspechu. S detektorom kovov sme ho našli za 20 minút. Prsteň už bol čiastočne zatlačený v pôde.

Marián S. Stupava

Na rybníku som stratil retiazku. V kalnej vode na dne bolo beznádejné nájsť čokolvek. Vyriešil to vodotesný detektor z požičovne. Ďakujem

Peter B. Turie

Požičovňa detektorov kovov

Detektory

Detektory kovov za super ceny

Cievky

Sondy pre detektor kovov

Pinpointre

Dohľadávacie detektory

REFERENCIE
HORE