Taška – ruksak pre detektory kovov

Prepravné púzdro Carry Bag pre detektory kovov

Materiál 1000D s dlhou životnosťou, odpudzujúci vodu a odolný proti roztrhnutiu. Spodná strana nylon 840D. Funkcia ruksaku, tašky a batohu. Hlavná priehradka s obojstranným zipsom. Vnútorné a vonkajšie priehradky so zipsom. Bočné upevňovacie pútka. Rozmer cca 64x35x35cm. Objem cca 61l.

Tašku je možné použiť aj ako ruksak. Vodeodolný a pevný materiál chráni detektor pri preprave na lokalitu, alebo skladovaní. Okrem hlavného priestoru na detektor a náradie obsahuje dva priečinky na príslušenstvo oddelené zipsom. Môžete tak praktickým spôsobom uložiť oddelene nabíjačku, káble, manuál...

Máte otázku k tomuto produktu? Našli ste lepšiu cenu?

Zavolajte nám, alebo vyplňte kontaktný formulár:

NOKTA DETECTION TECHNOLOGIES

NOKTA DETECTION TECHNOLOGIES je výrobcom detektorov kovov, ktorý pôsobí na trhu od roku 1986. Je zameraný na neustále zlepšovanie prostredníctvom svojej inovatívnej a dynamickej štruktúry. Výhodou sú dlhoročné skúsenosti a moderné technológie. Rozmanitosť sortimentu, ako aj jeho zameranie na spokojnosť zákazníka robí z detektorov kovov NOKTA značku, ktorá umožňuje správny výber vo všetkých výkonnostných triedach a kategóriách – hľadanie zlata, mincí, pokladov, hĺbkové vyhľadávanie, prieskum nerastných surovín, vojenské, technické, priemyselné a bezpečnostné použitie detektorov. Výskumní a vývojoví špecialisti, rovnako ako aj skúsení a vyškolení riadiaci pracovníci majú za cieľ plne uspokojiť očakávania zákazníkov. Prostredníctvom vývoja a vylepšení, vytvárajú neustále napredujúcu značku. Profesionálna podpora, kvalitná predajná sieť, rýchly a spoľahlivý servis zaradili túto značku k svetovým výrobcom kvalitných, spoľahlivých a vysokovýkonných detektorov. Detektory sú prispôsobené a navrhnuté pre podmienky našich lokalít.

Servis detektory kovov NOX

Zabezpečujeme profesionálny autorizovaný záručný a pozáručný servis na všetky detektory kovov, zakúpené cez našu distribučnú sieť.

Garancia najlepšej ceny detektory kovov NOX

Ak ste našli alebo Vám niekto ponúkol lepšiu cenu akú máme v našom eShope, kontaktujte nás! Vytvoríme Vám ešte lepšiu ponuku!

Garancia originality detektory kovov NOX

Garantujeme, že všetky produkty predávané cez distribučnú sieť firmy NOX sú 100% originálne výrobky!

HORE